• en
  • ru
  • de

O nás

prečo cestovať s CK BELKY

„Kráčala som lesom a počúvala jeho spev. Dívala som sa s radosťou v očiach na tú krásu. Na tú krásu, ktorá nám bola daná, na ten čarokrásny svet, ktorý kričí – POĎ.“

Kto je BELKY?

Radosť z cestovania, radosť zo života!

Plníme sny Vám, a tým plníme sny sebe. Spájame radosť z práce, kreativitu a obdiv k našej úchvatnej krajine, aby sme pripravili jedinečné možnosti cestovania, ktoré potešia nielen Vaše oči, ale najmä Vašu dušu.

Prečo cestovať s BELKY?

Slovensko s BELKY

„Nielen vidieť, ale aj zažiť.“

Slovensko, často nazývané srdcom Európy, je unikátna krajina, ktorá na svojom malom území ponúka množstvo jedinečných historických a kultúrnych pamiatok, nádhernú divokú prírodu, ľudové umenie a stále živý folklór s tradíciami.

Ponúkame aktívne cestovanie vo forme poznávacích okruhov a exkurzií, kde okrem klasickej návštevy kultúrnych pamiatok alebo prírodných bohatstiev, máte možnosť vyskúšať si rôzne aktivity, tradičné remeslá a zažiť skutočnú atmosféru Slovenska tak, aby ste si po návrate domov mohli povedať: „Ja som to Slovensko naozaj spoznal, zažil a ostane mi v  pamäti navždy.“

Všetkými poznávacími okruhmi a exkurziami Vás sprevádzajú profesionálni sprievodcovia s praxou, skúsenosťami a v prvom rade s láskou k svojej práci a k svojej krajine.

Prečo si vybrať BELKY dovolenkový balíček?

„Všetko v jednom“

Široká ponuka dovolenkových balíčkov na Slovensku je šitá na mieru a balíčky obsahujú okrem ubytovania, stravy aj zaujímavé aktivity a niekoľko vstupov na najzaujímavejšie miesta v okolí.

Čo ocení každý klient, ktorý prichádza na neznáme miesto je delegát CK BELKY, ktorý Vás privíta, oboznámi Vás s ubytovaním, okolím a počas celej dovolenky bude pripravený Vám poskytnúť rady a pomoc.

Máte tajné želanie?

„Sme tu pre Vás.“

Všetky naše produkty vieme prispôsobiť Vášmu želaniu. Dĺžku pobytu, exkurzie ale aj poznávacieho okruhu. Máte individuálne požiadavky? Tím BELKY urobí svoje maximum, aby Vaša dovolenka bola dokonalá.

Svet s BELKY

„Nielen vidieť, ale aj zažiť.“

Prioritou pre cestovanie v zahraničí sú pre nás menej známe miesta, krajiny, ktoré sa nenachádzajú v popredných stránkach cestovateľských katalógov, alebo krajiny, ku ktorým ľudia z tímu BELKY majú citový vzťah a pripravujú produkty v danej krajine na základe vlastných skúseností, s láskou a radosťou. Sme zástancami aktívneho cestovania, kde v rámci poznávacích okruhov a rôznych exkurzii zažijete okrem klasickej návštevy pamiatok, aj autentické aktivity patriace k danej krajine. Pretože práve to, čo je v každej krajine jedinečné, robí z daného miesta neopakovateľný zážitok. Naším cieľom je, aby ste sa vrátili z poznávacej cesty nadšený a s množstvom nových zážitkov.

Prečo si vybrať BELKY dovolenkový balíček?

„Všetko v jednom“

Dovolenkový balíček, lyžovačka, oddych či turistika v zahraničí s BELKY je koncipovaná tak, aby klientovi nič nechýbalo. Balíček obsahuje vždy komfortné ubytovanie, stravu, množstvo aktivít a detailné informačné materiály miesta dovolenky a okolia.

Čo ocení každý klient, ktorý prichádza na neznáme miesto je delegát CK BELKY, ktorý Vás privíta, oboznámi Vás s ubytovaním, okolím a počas celej dovolenky bude pripravený Vám poskytnúť rady a pomoc.

Máte tajné želanie?

„Sme tu pre Vás.“

Všetky naše produkty vieme prispôsobiť Vášmu želaniu. Máte individuálne požiadavky? Tím BELKY urobí svoje maximum, aby Vaša dovolenka bola dokonalá. V prípade vízovej povinnosti do zahraničia Vám CK BELKY zabezpečí na želanie všetky náležitosti, čím zvýši Váš komfort.

Logo BELKY

Naše logo je odrazom našej myšlienky, nášho postoja
a odrazom Slovenska vôbec.

Cestovná kancelária je unikátna svojím charakterom a filozofiou založenou na folklóre, tradíciách a ľudovej kultúre. Slovensko je unikátne práve svojím folklórom, ktorý je dodnes v krajine silno zastúpený a CK BELKY z neho čerpá energiu, myšlienky a kreativitu.

Logo a náš dizajn je inšpirovaný výnimočnosťou jedného kroja, slovenského tradičného odevu z obce Veľký Lom.

Pre zaujímavosť Vám radi predstavíme našu inšpiráciu, kroj s veľkou zberateľskou hodnotou, a jeho časti:

BELKY CHAT
BELKY CHAT
Máte otázky? Sme tu pre Vás.
Pripájam...
Zanechajte nám správu a my vám na ňu odpovieme prostredníctvom emailu.
Všetci operátori sú obsadení. Skúste neskôr, prosím.
:
:
:
Máte otázky? Napíšte nám!
:
: