• en
  • ru
  • de

Pracovné príležitosti

staňte sa súčasťou BELKY tímu

Sprievodca v cestovnom ruchu - SLOVENSKO

Ak si človek, ktorý je dobre naladený, ovláda cudzí jazyk a rád komunikuje, má chuť spoznávať nových ľudí a nové miesta, túži kráčať naproti novým zážitkom a zarábať inou formou ako len sedieť za počítačom, tak CK BELKY čaká práve na TEBA.

Sprievodca v cestovnom ruchu - BIELORUSKO

Ak si sprievodca v cestovnom ruchu, ktorý má skúsenosti s cestovaním po Bielorusku, alebo ovládaš daný jazyk, si dobre naladený, rád komunikuješ, máš chuť spoznávať nových ľudí a nové miesta, túžiš kráčať naproti novým zážitkom, tak CK BELKY čaká práve na TEBA.

Sprievodca v cestovnom ruchu - RUMUNSKO, MOLDAVSKO

Ak si sprievodca v cestovnom ruchu, ktorý má skúsenosti s cestovaním po Rumunsku/Moldavsku, alebo ovládaš rumunský jazyk, si dobre naladený, rád komunikuješ, máš chuť spoznávať nových ľudí a nové miesta, túžiš kráčať naproti novým zážitkom, tak CK BELKY čaká práve na TEBA.

Sprievodca v cestovnom ruchu - BALKÁN

Ak si sprievodca v cestovnom ruchu, ktorý má skúsenosti s cestovaním po Balkáne, alebo ovládaš daný jazyk, si dobre naladený, rád komunikuješ, máš chuť spoznávať nových ľudí a nové miesta, túžiš kráčať naproti novým zážitkom, tak CK BELKY čaká práve na TEBA.

BELKY CHAT
BELKY CHAT
Máte otázky? Sme tu pre Vás.
Pripájam...
Zanechajte nám správu a my vám na ňu odpovieme prostredníctvom emailu.
Všetci operátori sú obsadení. Skúste neskôr, prosím.
:
:
:
Máte otázky? Napíšte nám!
:
: