• en
  • ru
  • de

Jarné a jesenné balíčky

najkrajšie mimosezónne dovolenky na Slovensku

Relax a oddych na Orave

Oddýchnite si a načerpajte nové sily uprostred nádhernej oravskej prírody. Prebuďte sa v magických dreveničkách a vyberte sa po stopách histórie oravského regiónu alebo len tak na prechádzku.

Pestrofarebný Ždiar plný zážitkov

Nechajte sa očariť jedinečnou atmosférou tradičnej tatranskej obce ukrytej pod majestátnymi štítmi Tatier. Ždiar je obkolesený kúzelnou atmosférou a utkvie Vám navždy v pamäti aj vďaka svojej pôvodnej ľudovej architektúre a stále živými tradíciami ľudovej kultúry.

Vinobranie a metropola východu

Vydajte sa po stopách Košického zlatého pokladu a vychutnajte si lahodný nektár, ktorý je dodnes nazývaný „nápojom bohov“. Ochutnávka unikátneho svetového vína z cibéb určite poteší vaše zmysly.

Relax v Demänovskej doline

Doprajte si oddych v panenskej prírode Demänovskej doliny. Zrelaxujte svoje zmysly a načerpajte novú energiu.

Nefalšovaná divočina KLASIK

Rozprúďte adrenalín v krvi a zažite nefalšovanú divočinu. Vydajte sa po stopách vlkov, medveďov a prežite dych vyrážajúce dobrodružstvo v posledných bukových pralesoch v Európe.

Po stopách divokej zveri

Vyberte sa po stopách divokej zveri uprostred oravskej divočiny a nenechajte si ujsť ani možnosť tradičnej poľovačky.

Tatranský detox pre nadšencov turistiky

Turistika, prekrásne prírodné scenérie, adrenalín, športové aktivity, wellness, romantika... A to všetko na jednom mieste! Najmenšie veľhory sveta a najväčšia tatranská obec Tatranská Lomnica sú tým správnym miestom.

Idylka na vinici

Pošteklite Vaše zmysly jedinečnou ochutnávkou unikátneho svetového vína z cibéb a zároveň potešte Vaše oči najväčšou pamiatkovou rezerváciou Slovenska, východnou metropolou Košice.

Dovolenka na Salaši

Zahoďte zábrany a príďte si vyskúšať jedno z najstarších slovenských remesiel. Vyskúšajte aké je to byť bačom a vyrobte si vlastnými rukami tradičné slovenské syry, a samozrejme ich nezabudnite aj ochutnať. To všetko v krásnom prírodnom prostredí Malej Fatry.

Nefalšovaná divočina AKTIV

Rozprúďte adrenalín v krvi a zažite nefalšovanú divočinu. Vydajte sa po stopách vlkov, medveďov a prežite dych vyrážajúce noci v stane pod miliónmi žiarivých hviezd v posledných bukových pralesoch v Európe.

BELKY CHAT
BELKY CHAT
Máte otázky? Sme tu pre Vás.
Pripájam...
Zanechajte nám správu a my vám na ňu odpovieme prostredníctvom emailu.
Všetci operátori sú obsadení. Skúste neskôr, prosím.
:
:
:
Máte otázky? Napíšte nám!
:
: