• en
  • ru
  • de

Dovolenka na Slovensku

dovolenka na tých najčarovnejších miestach Slovenska

Belianske Tatry

Nechajte sa zahaliť do rúcha prekrásnych Belianskych Tatier. Na východe nášho najväčšieho pohoria, Vysokých Tatier, Vás privítajú krásy slovenskej vysokohorskej prírody. Veľa turistov vraví, že Belianske Tatry sú najkrajšou časťou celého pohoria Vysokých Tatier.

Nízke Tatry

Demäňovská dolina Vás oddiali od bežných dni a dopraje Vám oddych v nádhernom prostredí hustých lesov a nad nimi sa týčiacich vrchov Nízkych Tatier.

NP Malá Fatra

O Malej Fatre sa hovorí, že v sebe ukrýva z každého kúta Slovenska to najzaujímavejšie. Medzi jeho najväčšie pozoruhodnosti patria tiesňavy, rokliny, skalné štíty, ako aj turisticky atraktívne chodníčky.

Bratislava

Kontrastné mesto na hranici východnej a západnej Európy, ktoré dokonale spája históriu a modernu. Spoznajte historické zákutia hlavného mesta Slovenska aj jeho modernejšiu tvár a staňte sa na chvíľu súčasťou jeho aktivít.

Vysoké Tatry

Vysoké Tatry ako najmenšie veľhory sveta Vás okúzlila svojimi majestátnymi štítmi týčiacimi sa až do neba. V každom ročnom období sa môžete kochať pohľadom na nepoškvrnenú prírodu týchto veľhôr spoza fotoaparátu, z lanoviek, či z bicykla. Príroda dodáva energiu, pozitívne vplýva na ľudský organizmus, ale najmä na jeho psychiku.

Orava

Vrátili by ste sa do čias, keď sa piesok lial a voda sypala? Do čias, keď princezné čakali svojich princov vo vysokých vežiach? V tom prípade tu pre vás máme pripravenú rozprávkovú Oravu. Povesťami a legendami prepletená oblasť, v ktorej si príde na svoje každý cestovateľ.

NP Poloniny

Rozprúďte adrenalín v krvi a zažite nefalšovanú divočinu. Vydajte sa po stopách vlkov, medveďov a prežite dych vyrážajúce noci v stane pod miliónmi žiarivých hviezd v posledných bukových pralesoch v Európe.

Košice & Tokaj

Radi degustujete vína a zároveň radi spoznávate nové miesta? Pošteklite vaše zmysly jedinečnou ochutnávkou unikátneho svetového vína z cibéb a zároveň potešte vaše oči najväčšou pamiatkovou rezerváciou Slovenska, východnou metropolou KOŠICE.

BELKY CHAT
BELKY CHAT
Máte otázky? Sme tu pre Vás.
Pripájam...
Zanechajte nám správu a my vám na ňu odpovieme prostredníctvom emailu.
Všetci operátori sú obsadení. Skúste neskôr, prosím.
:
:
:
Máte otázky? Napíšte nám!
:
: