• en
  • ru
  • de
DOSTUPNOSŤ
celoročne
TRVANIE
1 deň
CENA OD
45,- EUR/os.

Zažite Vysoké Tatry, turistiku na ľadovcové jazero – Popradské pleso a ochutnávku a ukážku výroby tradičného slovenského alkoholického nápoja Tatranský čaj.

To najznámejšie, čo na Slovensku máme, sú naše nespočetné hory. Vysoké Tatry ako časť karpatského oblúku sú jeho najzaujímavejšou a najmohutnejšou časťou. Práve na Slovensku sa nachádza aj najvyšší vrch celých Karpát – Gerlachovský štít, 2 655 m.n.m. Naším cieľom nebude zdolať tento majestátny štít, ale ukázať Vám, prečo sú Vysoké Tatry skutočne veľkolepé a čím sú jedinečné.

Ešte pred vstupom do Tatier Vás zoberieme posilniť sa tradičným nápojom, Tatranským čajom, kde budete mať možnosť vidieť jeho tradičnú výrobu. Tatranský čaj je bylinný destilát s čajovým základom, ktorý je hneď vedľa borovičky jedným z najcennejších pokladov slovenského liehovarníctva. História tohto nápoja je skutočne dlhá, už v čase zbojníkov, ktorí sa preháňali po slovenských horách, sa v kolibách pil medom sladený tatranský čaj s alkoholom. Už je ale najvyšší čas vkročiť tam, kde sa zbierajú čarovné bylinky do tohto nápoja.

Naša cesta má za cieľ jedno z najkrajších ľadovcových jazier – Popradské Pleso. Je to nenáročná, no zato pôvabná cesta lesom, až do momentu, keď sa zrazu ocitnete pri skalách obklopenom nádherne priezračnom jazere. Príroda dodáva energiu, pozitívne vplýva na ľudský organizmus, ale najmä na jeho psychiku.

Tak sa poďte s nami dobiť do najmenších veľhôr sveta!

Informácie o exkurzii

Dostupnosť exkurzie: celoročne

Minimálny počet ľudí: 2

Miesto odchodu: Bratislava, Banská Bystrica a podľa dohody

Platba je možná v hotovosti v skupine do 10 ľudí.

Dĺžku trasy je možné prispôsobiť klientovi/skupine.

Sprievodca v anglickom, nemeckom alebo ruskom jazyku, prípadne podľa možností.

 

Zabezpečíme: sprievodca vo vybranom jazyku, transfér po pamiatkach, informačné materiály, vstupy, balíček CK BELKY

 

V prípade záujmu zabezpečíme ubytovanie a vieme podľa želaní klienta spojiť niekoľko jednodňových exkurzií a vytvoriť aj niekoľkodňovú exkurziu na mieru.

Informácie o cenách

Cena exkurzie závisí od miesta odchodu, typu transferu (osobný automobil, minivan, autobus, súkromné auto klienta) a počtu ľudí.

V prípade záujmu vyplňte rezervačný formulár alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 520 007.

BELKY CHAT
BELKY CHAT
Máte otázky? Sme tu pre Vás.
Pripájam...
Zanechajte nám správu a my vám na ňu odpovieme prostredníctvom emailu.
Všetci operátori sú obsadení. Skúste neskôr, prosím.
:
:
:
Máte otázky? Napíšte nám!
:
: