• en
  • ru
  • de

ROK 2020 s BELKY

Od prvého dňa tohto magického roku vieme, že bude ešte jedinečnejší ako ten predošlý. Rok 2019 bol pre nás veľmi plnohodnotným rokom, máme za sebou mnoho úspešných zájazdov a najmä spokojných klientov. Musíme povedať, že nie je nič krajšie, ako keď sa k Vám vracajú tí istí klienti. To je to najlepšie ocenenie, aké môže CK dostať. A keď sa vrátia klienti na ten istý zájazd, ktorý už raz absolvovali a povedia Vám, že to bol taký silný zážitok vďaka sprievodcovi, že im neostáva nič iné, ako sa opäť vrátiť práve s Vami – pohľadanie na duši!                            

Aké plány máme na rok 2020?

Jednoznačne splniť ďalším ľuďom ich cestovateľské sny! Zorganizovať tie najkvalitnejšie skupinové a individuálne zájazdy pre všetkých, ktorí do nás vložia svoju dôveru. A samozrejme otvorenie nových destinácii pre naše jedinečné poznávacie zájazdy 🙂

Kam s nami môžete cestovať? 

Našou srdcovou záležitosťou je Ruská federácia. Rusko je najväčšia krajina sveta a má teda čo ponúknuť. Klasikou je poznávací zájazd do Moskvy alebo Petrohradu v rôznych variantoch.  Novinkou na tento rok je poznávací zájazd, v ktorom spájame tieto dve hlavné mestá Ruska v deväť dňový poznávací zájazd s preletom medzi Moskvou a Petrohradom. 

Ako jediná cestovná kancelária sme otvorili tento rok poznávací zájazd do unikátneho mesta pri Čiernom mori – Soči. Poznávací zájazd Soči – perla čiernomorského pobrežia je nabitý skvelým programom, v ktorom sa nájdu všetky typy cestovateľov.

Samozrejme ponúkame aj možnosti cestovania po Rusku z úplne iného súdka: 

  • JAMAL  – Objav svoju Arktiku – Jamalo- nenetská autonómna oblasť na ďalekom severe, ktorej hlavné mesto Salekhard je jediné miesto na svete, ktoré sa dotýka polárneho kruhu.
  • BAJKAL a južná Sibír – s možnosťou cestovať transibírskou magistrálou, alebo v pohodlí priletieť do svetoznámeho mesta Irkutsk. Bajkal je najčistejšie jazero sveta a Sibír? To musíte zažiť.
  • Zlatý okruh Ruska – pre všetkých milovníkov histórie, pre všetkých tých, ktorí radi navštevujú pamiatky a vracajú sa v čase. Poznávací zájazd Zlatý okruh Ruska Vás prevedie po najstarších ruských mestách s bohatou históriou – Suzdaľ, Vladimir, Jaroslavl, Moskva…
  • Krasnojarsk a centrálna Sibír – pre všetkých milovníkov aktívneho cestovania je tento zájazd ideálnym

Najväčšia zaujímavosť v našej ponuke?

Moldavsko! Krajina vín, v ktorej sa víno nielen zrodilo, ale skrýva tie najväčšie vínne pivnice s najväčšími zásobami vín na svete. Sme prvá cestovná kancelária, ktorá pre Vás pripravila a zorganizovala prvú originálnu vínnu cestu v tejto zabudnutej, no o to čarovnejšej krajine Európy.  A zlatým bodom programu je  prekročenie hraníc do neexistujúcej krajiny – Podnesterska.

Aké máme predsavzatia na rok 2020?

Našim najväčším predsavzatím je robiť svoju prácu najkvalitnejšie a najlepšie ako je možné. A vytúženým cieľom je spokojný klient 🙂

 

Prajeme Vám ten najkrajší rok splnených snov!

Tím CK BELKY

BELKY CHAT
BELKY CHAT
Máte otázky? Sme tu pre Vás.
Pripájam...
Zanechajte nám správu a my vám na ňu odpovieme prostredníctvom emailu.
Všetci operátori sú obsadení. Skúste neskôr, prosím.
:
:
:
Máte otázky? Napíšte nám!
:
: