• en
  • ru
  • de

Exkurzie

1 dňové exkurzie po Slovensku

Na Orave dobre, na Orave zdravo

Návšteva Oravského hradu, jedného z najznámejších a najkrajších stredovekých hradov v strednej Európe, spojená s plavbou na pltiach a návštevou skanzenu.

Tam okolo Levoče

Za kultúrou sa vyberieme do stredovekého gotického mesta Levoča, za históriou na najväčší hrad v strednej Európe a ukážeme Vám aj jedinečnú, najnižšie položenú ľadovú jaskyňu na svete.

Slovenská rodná dedina

Prejdeme sa Chodníkom v korunách stromov Bachledka, navštívime Múzeum Ždiarsky dom, zažijeme imitáciu ľudovej svadby a naobedujeme sa v tradičnom ľudovom štýle a exkurziu zakončíme prechádzkou po Štrbskom plese.

V hlbokej doline

Zažijeme krásy prírody v národnom parku Nízke Tatry, Demänovskej doline, Demänovskej jaskyni slobody a na Vrbickom plese, vyvezieme sa lanovkou na Chopok a pozrieme si aj Park Mini Slovensko.

Ej Bača náš, bryndzu nám dáš

Staňte sa s nami na jeden deň bačom a vyskúšajte si vyrobiť vlastný oštiepok na Salaši Syrex!

Záhadný mních Cyprián

Návšteva národného parku Pieniny, Červeného kláštora, tradičný splav na pltiach, Belianske Tatry a prechádzka Chodníkom korunami stromov Bachledka.

Tam pod Tatrami

Pozrite si s nami Vysoké Tatry, kde sa prejdeme na ľadovcové jazero – Popradské pleso a absolvujeme ochutnávku a ukážku výroby tradičného slovenského alkoholického nápoja Tatranský čaj.

Pri Prešporku na Dunaji

Exkurzia po Bratislave nás zavedie do jej historického centra Starého mesta, na Bratislavský hrad, do Katedrály sv. Martina, na vyhliadkovú vežu mosta UFO, do Modrého kostolíka a do Danubiana Meulensteen Art Museum.

Bol by ten Jánošík

Pôjdeme na ľahkú turistiku po Jánošíkových dierach, zastavíme sa na Salaši Syrex, pozrieme si pamätník Juraja Jánošíka, Kostol sv. Cyrila a Metoda a drevený Betlehem v Terchovej.

Srdce Slovenska v objatí hôr

Banská Bystrica, Pamätník SNP, Špania Dolina, drevený kostol v Hronseku a Zvolenský zámok.

BELKY CHAT
BELKY CHAT
Máte otázky? Sme tu pre Vás.
Pripájam...
Zanechajte nám správu a my vám na ňu odpovieme prostredníctvom emailu.
Všetci operátori sú obsadení. Skúste neskôr, prosím.
:
:
:
Máte otázky? Napíšte nám!
:
: